Kontakt:

Marsson s.r.o.

Milešovská 2137/12

130 00 Praha 3 - Vinohrady

 

Email: info@marsson.cz

Telefon: +420 222 729 114

 

Provozní doba:

po-pá: 09.00 - 17.00 hod.

so+ne: --- zavřeno ---

Partnerské firmy:

Eset Gold Partner Intel Lenovo

Správa sítí

Správa sítí – naše serverová řešení

V rámci služby správa sítí navrhneme vaší společnosti optimální serverové řešení založené na operačním systému Windows Server. Pro domácnosti nabízíme řešení prostřednictvím NAS Serveru nebo Cloudové řešení.

Návrh serverových řešení a správa sítí pro malé, středně velké a velké podnikatelské subjekty.

server

Vaše podnikání je pod neustálým tlakem zvyšovat konkurenční výhody a plnit nové obchodní požadavky.

Řešením je moderní infrastruktura o správné velikosti s možností škálování.

3 způsoby, jak Windows Server 2012 může prospět vaší společnosti

UPGRADE – Vaše společnost používá Windows Server 2003 nebo starší serverový systém. Vyšší úroveň zabezpečení díky omezení nebo odstranění oprav zabezpečení. Zjednodušení integrace obchodních aplikací. Snížení rizika selhání hardwaru a softwaru a souvisejícíh nákladů. Odstranění rizika právního postihu plynoucího z nedodržování předpisů při podnikání s použitím nepodporovaného hardwaru a softwaru.

VIRTUALIZACE – Vaše společnost chce získat větší flexibilitu a škálovatelnost. Zajištění nepřetržitého chodu organizace a zvýšení spolehlivosti infrastruktury díky vysoké dostupnosti. Zvýšení výkonu díky lepšímu využití kapacity a snížení spotřeby energie. Zvýšení obchodní hodnoty pomocí nových funkcí, které poskytují vyšší produktivitu, lepší přehled o podnikání a nové zdroje příjmů.

CENTRALIZACE – Vaše společnost používá aktuální verze, ale chce zlepšit správu IT. Zjednodušení činnosti IT oddělení pomocí centralizovaného monotorování a správy osobních počítačů, serverů a virtuálních úloh. Dosažení maximálních výhod virtualizace. Zvýšení produktivity IT oddělení a úrovně poskytovaných služeb.

VYBERTE SI VÁM VYHOVUJÍCÍ SERVER

Značkové servery DELL, Lenovo, Hewlett Packar.

Máte vlastního IT specialistou na počítače a informační technologie?

helpProvozuschopnost počítačů a počítačových sítí v malých a středně velkých podnikatelských subjektech jsou časté problémy. Správa sítí je velmi důležitá pro správný chod podnikové sítě.

Malá firma má málokdy tolik práce při běžné správě a údržbě IT, aby to vystačilo na jeden plný úvazek – natožpak navíc.

Přesto se, ale neobejdete bez IT specialisty, protože jeho odborné znalosti a dovednosti jsou nenahraditelné. Vlastní správa sítí může být velmi nákladná. Proto je tu řešení v podobě služby správa sítí.

Práce IT specialisty je v menších firmách povětšinou rutinní práce, administrace sítě, zajištění jejího plynulého a bezproblémového chodu, podpora klientských stanic, konzultace, řešení poruch a výpadků, zálohování dat a aktualizace softwaru a ovladačů klientských stanic.

 

Jaké je vhodné řešení?

Outsourcing. IT specialistu si u nás jednoduše pronajmete. Navrhneme a doporučíme vám pravidelný servisní kalendář a formou Servisní smlouvy. Zaručíme všechny požadované služby v přesně definované kvalitě za jasných a jednoznačných podmínek.

Individuální přístup u služby správa sítí je naší hlavní výhodou. Nezáleží na tom, kolik počítačů má vaše počítačová síť – naše správa sítí je připravena na všechny možnosti.