Kontakt:

Marsson s.r.o.

Milešovská 2137/12

130 00 Praha 3 - Vinohrady

 

Email: info@marsson.cz

Telefon: +420 222 729 114

 

Provozní doba:

po-pá: 09.00 - 17.00 hod.

so+ne: --- zavřeno ---

Partnerské firmy:

Eset Gold Partner Intel Lenovo

Poskytované služby v oblasti servis počítačů, servis PC

Servis výpočetní techniky, poskytovaný servis počítačů. Náš servis PC vám pomůže vyřešit vaše problémy s počítačem.

Služba Remote Desktop – vzdálený servis PC

Vyskytl se vám problém s počítačem? Máte funkční připojení k internetu? Využijte naší služby Remote Desktop. Náš technik se vzdáleně připojí k vašemu PC a veškeré problémy vyřeší aniž by jste museli opustit svou kancelář nebo pohodlí domova. Cena služby Remote Desktop činí 30 min / 340,- vč. DPH.  Pro objednání služby Remote Desktop využijte telefonní linku +420 222 729 114 případně nás můžete kontaktovat prostřednictví emailu.

Služba servis počítačů

  • Pomocí služby servis PC vám nastavíme optimální rozhraní vašeho operačního systému Windows.
  • V rámci služby servis počítačů zajistíme kompletní aktualizaci PC.
  • Zjistíme legálnost vašich licencí OS a sady Office. Při přechodu na legální software vám vyjdeme maximálně vstříc a navrhneme optimální řešení v rámci služby servis počítačů.
  • V rámci služby servis PC vám nastavíme připojení k internetu jak u stolního tak přenosného počítače.
  • Vyčistíme váš počítač od prachu, případně v rámci služby servis počítačů vyměníme nefunkční nebo nedostatečné chladící jednotky jednotlivých komponent.
  • Optimalizujeme vaše MP3 přehrávače. Dokážeme vám zálohovat vaše VHS staré video nahrávky.

Pokud Vás zlobí počítač – přineste ho k nám na garanční prohlídku a servis PC

Stejně jako automobil nebo třeba plynový kotel, aby bezpečně fungoval, doporučujeme pravidelně navštívit Vašeho specialistu a Váš počítač svěřit na garanční prohlídku a servis PC. Vašemu stroji se dostane v rámci služby servis počítačů odborné péče, bude zaktualizováno nastavení, operační systém a antivirový program a samozřejmě dostanete doporučení případného rozšíření – to vše za atraktivní cenu. Jednoduše – záleží nám, aby jste s počítačem byli plně spokojeni. Využijte naší službu servis počítačů.

Zlepšení, ochrana, oprava a další servis PC.

Jakmile je vaše PC pomalé, potřebujete například více místa pro vaše digitální data, nebo potřebujete pomoci s ochranou vašich dat proti virům, spywaru a útoku pirátů. Potřebujete profesionální přístup našich techniků a službu servis PC.

Technici společnosti Marsson vám pomohou v rámci služby servis počítačů s jednoduchým ovládáním vašeho PC. Naši technici odstraní frustraci s instalací nového operačního systému, pomohou vám s optimalizací a konfigurací vašich komponent a pomohou vám se snadným zacházením s PC. Vždy vám doporučíme cenově výhodné řešení pro vaše požadavky a odpovídající servis PC.

V klidu odpočívejte doma nebo v kanceláři. Přineste vaše PC na adresu Marsson – servis počítačů, Milešovská 12, Praha 3, nebo zavolejte +420 222 729 114 a náš servis PC rychle vyřeší váš problém u vás.

Servis počítačů: ZLEPŠENÍ

Posílíme rychlost vašeho počítače, rošíříme kapacitu, nainstaliujeme Wi-Fi pro připojení k internetu ze všech místností vaší domácnosti, rozšíříme vám operační paměť a další zlepšení.

Servis počítačů: OPRAVA

Opravíme vám zabezpečení počítače. Vyčistíme váš pevný disk, odstraníme nepoužívané soubory, staré aplikace nebo poškozený operační systém. Zdetekujeme vadné komponenty, navrhneme možné zlepšení, nebo je vyměníme za nové.

Servis počítačů: OCHRANA

Ochráníme vaše data proti nežádoucím vlivům z internetu. Nainstalujeme vám vyhovující internetovou ochranu proti útokům pirátů, virů a spywaru. Zálohujeme vaše data na spolehlivá média.