Kontakt:

Marsson s.r.o.

Milešovská 2137/12

130 00 Praha 3 - Vinohrady

 

Email: info@marsson.cz

Telefon: +420 222 729 114

 

Provozní doba:

po-pá: 09.00 - 17.00 hod.

so+ne: --- zavřeno ---

Partnerské firmy:

Eset Gold Partner Intel Lenovo

Základní servisní služby společnosti Marsson

Správa sítí a servis počítačů: servis notebooků a servis PC

Naše společnost provádí celou řadu služeb. Nabízíme Vám tak například spolehlivý servis počítačů, pozáruční servis notebooků a servis PC, nebo také službu správa sítí. Máte problém s notebookem nebo sítí? Máme pro Vás řešení! Využijte náš spolehlivý servis notebooků, pozáruční servis počítačů nebo službu správa sítí. Náš servis PC Vám pomůže vyřešit Vaše problémy!

Mezi naše hlavní nabízená služby patří:

Servis počítačů

Servis notebooků

Správa sítí

Pojištění proti poškození

Pokud patříte mezi ty, kteří se bojí o svůj drahý přístroj, je pro Vás pojištění proti náhodnému poškození ta pravá volba. S tímto typem pojištěním jste chránění proti poškozením, která zpravidla nejsou součástí záruky výrobce. Může to být například pád notebooku, jeho prolití tekutinou nebo prasklý displej na tabletu. Doba platnosti pojištění je na jeden rok od zakoupení nového produktu. Např. Cena produktu 5000 – 10 000 Kč pro notebooky a tablety 749 Kč, pro PC,LCD monitory a multifunkční tiskárny 249 Kč.

 

Prodloužená záruka

Nestačí Vám běžná záruční doba garantovaná výrobcem? Rozhodněte si o délce své záruky sami (maximální doba záruky vč. zákonné záruky nesmí přesáhnout dobu pěti let). U nás na prodejně si můžete záruku prodloužit až o 3 roky (4 roky pro podnikatele, platí u produktů s roční zárukou). Toto prodloužené pojištění započne po skončení klasické záruční lhůty a zaručí Vám bezplatné opravy v případě technických komplikací. Cena prodloužené záruky se odvíjí od hodnoty pojišťovaného zboží. Prodloužení záruky o jeden rok je u NTB v ceně 9 999 Kč jen za 399 Kč.

 

Další nabízené služby společnosti Marsson

Vzdálená správa, okamžitá vzdálená servisní reakce!

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás jedinečnou servisní službu. Už nemusíte chodit s poškozeným operačním systémem nebo jakoukoli softwarovou závadu k nám na prodejnu. Vše vyřešíme vzdáleně!!!. Cena 1/2 hodiny 340,-. Neváhejte a využijte našich profesionálních služeb.
 

Máte vlastního servisního technika?

Ne! Ale máte přiděleného IT specialistu, kterému bezmezně důvěřujete. Víte, že se na něho můžete kdykoli obrátit. S drobnými dotazy vám poradí po telefonu, při závažnějších problémech si na vás udělá čas v nejbližším možném termínu, a když je urgentní problém, bez prodlení přijede on nebo někdo z jeho kolegů. Většinu dokáže vyřešit sám, a na co nestačí jeho vybavení a síly s tím vás doporučí k příslušnému odborníkovi.

Připojíme Vás na internet

ADSL, DSL, VDSL, 3G, Wireless přpojení k internetu

Připojíme Vás na internet pomocí služby ADSL, Wi-Fi nebo UPC kabelové TV. V případě, že máte zavedenou kabelovou TV do Vašeho domu, jednoznačně doporučujeme právě tuto službu. Více informací se dozvíte zde. Společnost UPC jako jedna z mála nabízí internet skutečně bez omezení. To znamená bez FUP, agregace ( dělení se o jednu linku až z 50ti účastníky ) a bez omezení přenesených dat. Rozvedeme a nastavíme internet přímo u Vás doma. Vybavíme Vás CISCO routrem s podporou Wi-Fi. Budete moci používat Váš notebook kde Vás napadne. Už žádné vyhrazené místo pro Váš domácí počítač.

Mobilní přpojení k internetu

Vlastníte notebook, nebo bydlíte tam kde není možné se připojit k internetu ? Chcete být všude kde Vás napadne stále on-line ? Základem všeho je GSM brána. Díky ní se stanete opravdu nezávislým na připojení k internetové síti. Nabízíme komplexní řešení. Vše instalujeme na naší centrále nebo přímo u Vás doma či v kanceláři.

Servis u zákazníka

Jste připojeni přes DSL, nebo VDSL/ADSL. Potřebujete pomoci s registrací vaší síťové karty. Tentýž den nebo do druhého dne k Vám dorazí náš technik a Vaše problémy během chvilky vyřeší.

Zajistíme pokrytí

Rozvedeme Wi-Fi signál ze stávajícího internetu po Vaší kanceláři nebo přímo u Vás doma. Používejte vaší síť flexibilně, připojte se s notebookem v kuchyni, ložnici nebo obývacím pokoji. Už dávno nejsou časy kdy musíte sedět pevně připoutáni ve Vaší pracovně.

Navrhneme a zapojíme Vám Vlastní bezdrátovou síť

Vysvobodíme Vás ze zajetí drátů. Připojit Váš notebook nebo počítač k internetu – a bez drátů je dnes cenově dostupné – ale hlavně příjemné. Proč by jste museli vrtat, tahat dráty – zeptejte se Vašeho specialisty a uvidíte že řešení je snadné a můžete ho mít doslova „na klíč“.